­

"Magnesy" adhezyjne - jest to nowość w naszej ofercie.

Z tyłu zamiast standardowego magnesu mamy powierzchnię z silikonu adhezyjnego - jest to materiał który pozwala zamocować naszą reklamę w sposób bezklejowy do powierzchni takich jak: szkło, drewno (powierzchnie płaskie - gładkie), płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne (np ramki monitora !), metale.

Magnesy adhezyjne silikonowe bezklejowe na lodowke monitor szklo prodcuent

Nadruk odbywa się techniką cyfrową jako pełny kolor CMYK, następnie wydruki są wykrawane do potrzebnego kształtu. Przy zapytaniach prosimy podawać: kształt, nakład oraz wielkość. Minimalny opłacalny nakład to ok. 500 sztuk - w zależności od wielkości i skomplikowania linii cięcia.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia montażu do różnych powierzchni.

Magnesy adhezyjne silikonowe producent

UWAGA: na czas transportu tył jest zabezpieczony bezbarwną folią i należy ją usunąć aby uzyskać dostęp do powierzchni adhezyjnej. Następnie po przyłożeniu gadżetu do danej powierzchni należy docisnąć go do podłoża! Jeżeli zostanie zabrudzona część adhezyjna wystarczy ją przepłukać wodą i po wysuszeniu możemy ją dalej użytkować.

Zamienne nazwy: magnesy adhezyjne producent, magnesy do różnych podłoży producent, nietypowe gadżety do różnych podłoży, magnesy do plastiku monitora producent, gadżety bezklejowe, nietypowy gadżet, nowy gadżet producent, gadżety na monitory komputerowe, magnesy do wszystkiego, adhezyjne gadżety, silikon adhezyjny producent gadżetów, ciekawe gadżety reklamowe, nietypowe gadżety reklamowe, nowoczene gadżety reklamowe na zamówienie

­