­

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kotylionów - rozet - floo

Dla przypinek w rozmiarze 37 (wersja mini) oraz 56 mm (wersja standard) możemy wykonać ozdobne kotyliony (floo, flot’s, rozety). Mocowanie kotylionów odbywa się za pomocą agrafki, która jest częścią przypinki lub za pomocą doklejanego haka.

Po połączeniu obu elementów (przypinki oraz kotylionu) otrzymujemy wysokiej jakości element dekoracyjny. Rozety upiększają każde zawody sportowe, wystawy zwierząt , bale, imprezy firmowe. Nasze kotyliony są produkowane w 5 wielkościach: 2 dla wersji mini oraz 3 dla wersji standard. Poszczególne rozmiary podajemy w poszczególnych rodzajach. 

Kotyliony rozety reklamowe indywidualne standardowe producent

Kotyliony standardowe - z przypinką fi 56 mm 

Oferujemy produkcję ozdobnych kotylionów - rozet reklamowych z Państwa indywidualnym nadrukiem w środkowej części kotylionu - przypince. Posiadamy kilkadziesiąt kolorów wstążek z których możemy uszyć kotyliony !

 

 

Kotyliony rozety reklamowe małe mini z własnym nadrukiem producent

Kotyliony w wersji MINI - z przypinką fi 37 mm

Najmniejsze kotyliony w naszej ofercie - wersja mini - z przypinką o średnicy 37 mm w części środkowej. Idealne na przyjęcia, bale, manifestacje, spotkania ... Dostępne w kilkudziesięciu kolorach wstążek 

 

 

Kotyliony narodowe kotyliony biało-czerwone na święta narodowe producent

Kotyliony narodowe - biało-czerwone 

Produkujemy kotyliony w barwach narodowych - biało-czerwone. Idealny gadżet na manifestacje, zloty, spotkania. Kotyliony szyjemy w kilku wersjach wielkościowych - mini oraz standardowe. 

 

 

Kotyliony rozety floo na zawody producent kotyliony hak

Kotyliony - rozety na zawody 

Produkujemy kotyliony rozety floo na zawody - z Państwa indywidualnym nadrukiem-reklamą w środkowej części kotylionu. Kotylion występuje z zapięciem typu hak lub ze standardową agrafką

 

Mocowanie – w zależności od potrzeb kotylion może zostać wyposażony w agrafkę lub hak. Nasze agrafki są częścią przypinki-buttona - NIE jest to przyklejona do papieru agrafka !

Ze względu na ilość dostępnych kolorów oraz możliwość ich dowolnego łączenia- kotyliony wykonujemy na zamówienia już od 50 sztuk. Na zamówienie możemy wykonać kotyliony w prawie każdej kolorystyce.

Poniżej przykładowe realizacje kotylionów standardowych małych - pojedynczych (jedna warstwa wstążki wokół przypinki) - więcej realizacji w GALERII  

kotyliony-stand-pojed-male

Produkujemy: kotyliony, floo, flots, rozety, kotyliony w barwach narodowych, kotyliony na zamówienie, kotyliony na bale, kotyliony na przyjęcia, kotyliony biało-czerwone, kotyliony w kolorach flagi, kotyliony na bale, kotyliony na marsze, rozety na zamówienie. 

Zamiennie stosowane nazwy: kotyliony producent, rozety producent, floo producent, kotyliony narodowe producent, kotyliony na zamówienie producent, kotyliony reklamowe producent, kotyliony biało-czerwone producent, kotyliony z przypinką producent, indywidualne kotyliony reklamowe na zamówienie 

­