­

Produkujemy magnesy reklamowe na lodówkę, magnesy pamiątkowe, magnesy na lodówkę, magnesy adhezyjne, indywidualne magnesy na lodówkę, magnesy do powierzchni metalowych, magnesy do sprzedaży. Poniżej prezentujemy możliwość produkcji magnesów reklamowych w kilku technikach. 

Magnesy reklamowe usztywnione blaszką producent

Magnesy reklamowe klasyczne - usztywnione blaszką 

Dostępne w kilku standardowych wymiarach. Możliwość realizacji już od 100 sztuk ! Jest to magnes usztywniony wewnątrz metalową blaszkąOferujemy wysokiej jakości nadruk na tym gadżecie reklamowym - idealny np. jako nośnik reklamy, pamiątka z podróży. 

 

 

Magnesy reklamowe płaskie na lodówkę tanie producent

Magnesy reklamowe płaskie 

Najtańsza wersja magnesów - magnesy płaskie. Technika idealna do dużych nakładów (min. nakład 1000 sztuk). Możliwość realizacji skomplikowanych i nietypowych kształtów. Posiadamy folię magnetyczną o grubości 0,4 oraz 0,7 mm

 

 

Magnesy reklamowe na lodówke 3d zalewane żywicą

Magnesy 3d- zalewane żywicą epoksydową 

Magnesy zalewane żywicą - wykonywane w indywidualnym kształcie. Nadruk cyfrowy lub offsetowy. Wykonujemy je już od 100 sztuk. Zalanie magnesu żywicą powoduje efekt wypukłości 3D oraz zwiększa jego trwałość - odporność na warunki atmosferyczne.

 

 

Magnesy adhezyjne bezklejowe producent

"Magnesy" adhezyjne - do plastiku, szkła, ceramiki !

Nowość w naszej ofercie - "magnesy" adhezyjne - dzięki warstwie silikonu adhezyjnego można je zamocować w sposób bezklejowy do różnych powierzchni-podłoży: szkła, gładkiego drewna, metalu, płytek ceramicznych, plastiku, ramki monitora itp.

 

 

Magnesy przypinki badziki otwieracz producent

Przypinki - znaczki - badziki z magnesem 

Dostępne w kilku standardowych średnicach/wielkościach. Możliwość wykonania przypinek okrągłych z magnesem już od 10 sztuk! Nadruk wykonywany techniką cyfrową, zabezpieczony warstwą folii. Najszybszy typ magnesów do wykonania - przy małych nakładach również najbardziej ekonomiczny.

 

 

Jesteśmy producentem magnesów reklamowych w kilku technikach - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy: magnesy na lodówkę, magnesy reklamowe na lodówkę producent, magnesy na lodówkę indywidualne producent, magnesy pamiątkowe producent, magnes na lodówkę z własną grafiką producent, magnets manufacturer, znaczki magnetyczne na lodówkę producent, magnesy z reklamą producent, magnesy producent, magnesy na zamówienie, magnesy z indywidualną reklamą nadrukiem, magnesy z blaszką, magnesy usztywnione blaszką  

 

­