­

Produkujemy również kotyliony w barwach narodowych - np biało czerwone

Poniżej przykładowe realizacje - możemy wykonać kotyliony w prawie dowolnych kolorach i układzie wstążek, mamy do dyspozycji ponad 60 kolorów-odcieni. Na środkowej części kotylionu - przypince możemy wykonać dowolny Państwa nadruk reklamowy - może to być np. herb, logo, dowolny tekst upamiętniający dany marsz, manifestację czy wydarzenie, datę spotkania - marszu itp. Idealne kotyliony np. na Święto Niepodległości - 11 listopada. 

Kotyliony - rozmiar standardowy

Kotyliony rozety narodowe bialo czerwone producent, kotyliony na 11 listopada, kotyliony na święto niepodległości

Kotyliony standardowe pojedyncze oraz kotylion standardowy podwójny


Kotyliony MINI

Kotyliony bialo czerwone narodowe producent

Kotyliony MINI pojedyncze, kotylion MINI podwójny

Podczas procesu decyzyjnego prosimy uwzględnić, że przed dużymi świętami narodowymi czasy produkcji zdecydowanie się wydłużają - i dlatego prosimy o zamawianie kotylionów z dużym wyprzedzeniem! 

Produkujemy: kotyliony biało czerwone producent, kotyliony narodowe producent, kotyliony w barwach narodowych producent, kotyliony na zamówienie producent, kotyliony indywidualne na zamówienie, kotyliony z własnym nadrukiem producent, kotyliony na zamówienie, kotyliony narodowe na zamówienie, kotyliony biało czerwone na zamówienie, kotyliony producent, kotyliony na 11 listopada, kotyliony na Święto Niepodległości 11 listopada, kotyliony narodowe na 11 listopada 

­