­

Oferujemy produkcję breloków indywidualnych z Państwa logiem, znakowaniem, reklamą - metodą odlewu. 
Możemy wykonć breloki metalowe firmowe w indywidualnym kształcie na zamówienie. Breloki wykonujemy techniką odlewu.  

Technika odlewu pozwala wykonać skomplikowane kształty. Breloki metalowe wykonane techniką odlewu stanowią idealny nośnik reklamy. 

Breloki metalowe firmowe odlewane, breloki metalowe w indywidualnym kształcie odlewane na zamówienie

Breloki metodą odlewu wykonujemy od nakładu 100-500 sztuk z wzoru w zależności od skomplikowania wzoru. 

Breloki metalowe firmowe odlewane - są doskonałym materiałem reklamowym, trwałym i zawsze w zasięgu wzroku. Oferujemy produkcję breloków metalowych już od 100 sztuk z jednego wzoru. Breloki mogą zostaćwyposażone w łańcuszek z kółkiem, łącznik z kółkiem lub karabińczykiem lub łańcuszek z karanińczykiem. 

Elementy breloków możemy pomalować - dzięki malowaniu uzyskujemy efekt zwiększający kontrast - czytelność breloka.
Oferujemy szereg powłok galwanicznych. 

Do przygotowania wyceny: potrzebujemy zobaczyć wstępny projetk kształtu z detalami typu napisy, wcięcia itp, musimy poznać wielkość i nakład ! 

Inne nazwy: breloki metalowe firmowe, breloki metalowe producent, breloki metalowe odlewane na zamówienie, breloki metalowe indywidualne producent, breloki nietypowe na zamównie producent, breloki odlewane znal producent, breloki własny kształt producent, breloki metalowe z powłokami galwanicznymi, breloki do kluczy metalowe w kształcie, breloki do kluczy nietypowe na zamówienie, breloki metalowe do kluczy na indywidualne zamówienie, breloki metalowe odlewy

­