­

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkcję breloków reklamowych.

Oferujemy breloki w indywidualnym kształcie z Państwa indywidualnym nadrukiem / znakowaniem - na zamówienie w kilku technikach. Dodatkowo posiadamy kilkanaście modeli breloków z żetonem do wózków sklepowych (z żetonem 2 zł lub 1 euro). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie wykonujemy pojedynczych breloków - w zależności od techniki min. nakład to 100 sztuk (breloki elastyczne, niektóre modele z żetonem), breloki odlewane to nakłady min. 100-500 sztuk. 

Breloki firmowe odlewane small

Breloki firmowe odlewane

Produkujemy breloki metalowe w indywidaulnym kształcie techniką odlewu. Produkcja już od 100 sztuk z wzoru!

 

 

Breloki reklamowe elastyczne 3d na zamówienie

Breloki elastyczne w indywidualnym kształcie 

Produkujemy breloki elastyczne zalewane żywicą epoksydową w indywidualnym kształcie. Możemy wykonać produkcję już od 100 sztuk z jednego wzoru - wielkości! 

 

 

Breloki reklamowe indywidualny kształt na zamówienie producent

Breloki zalewane żywicą 3d - usztywnione plexii 

Oferujemy produkcję breloków zalewanych żywicą epoksydową w indywidualnym kształcie w wersji usztywnionej plexii. Zaletą techniki jest większa twardość-trwałość breloka dzięki użyciu warstwy plexii. 

 

 

Breloki z żetonem do wózkow sklepowych producent

Breloki z żetonami do wózków sklepowych  

Produkujemy breloki z żetonami do wózków sklepowych - żetony mają wielkość 1 euro lub 2 zł. Posiadamy kilkanaście gotowych modeli przystosowanych do indywidualnego znakowania !

 

 

Breloki cnietypowe kształty przestrzenne na zamówienie producent

Breloki kształty przestrzenne - różne ciekawe gotowe kształty 

Posiadamy w ofercie kilkanaście gotowych kształtów breloków plastikowych - idealne pod Państwa indywidualną reklamę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Inne stosowane zamiennie nazwy: breloki na zamówienie producent, breloki indywidualne producent, breloki własny kształt producent, breloki z własnym nadrukiem producent, breloki z żetonem do wózków sklepowych, breloki indywidualne na zamówienie, breloki drewniane ECO, breloki z własnym wzorem nadrukiem producent, breloki indywidualne na zamówienie, breloki na zamówienie, breloki własny kształt na zamówienie, breloki indywidualne na zamówienie, breloki indywidualne producent, breloki do kluczy na zamówienie, breloki do kluczy producent, nietypowe breloki do kluczy na zamówienie 

­