­

Produkujemy wysokiej jakości czyściki do telefonów, smartfonów oraz tabletów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na czyściki do telefonów, samartfonów oraz tabletów! Czyścik jest ciekawym, nowoczesnym i tanim gadżetem reklamowym, który jest w dzisiejszych czasach niezbędny. Wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewnia reklamę, która jest zawsze pod ręką Klienta w widocznym miejscu! Ciekawy i użyteczny gadżet !

 Czyściki reklamowe indywidualne do telefonów producent 

Możesz być pewien, że taki gadżet nie wyląduje w zakurzonej szufladzie!

Standardowo posiadamy gotowe wykrojniki do okręgu fi 33 mm, kwadrat o boku 28x28 mm, prostokąt 30x40 mm oraz większy rozmiar 90x62 mm (dla tej wersji kartonik ma wymiary 120x85 mm) za dopłatą możemy wykonać inny kształt czyścika.

Standardowe wykonanie zawiera: czyścik do telefonu - wykrojnik standard, zadruk na czyściku pełny kolor z jednej strony, kartonik 55x85 mm (zadruk pełny kolor z obu stron) foliowany + pakowanie każdej sztuki w indywidualny estetyczny woreczek samoklejący.

Poniżej przykładowa wizualizacja produkcyjna czyścika - kartonika z obu stron, nadruku na czyściku oraz ułożenie czyścika na kartoniku

Czysciki indywidualne reklamowe do telefonow producent

Czyścik na telefonie - ekran czyścimy stroną z nadrukiem !

Czysciki adhezyjne przykłady realizacji i zastosowania na telefonie producent

Więcej zdjęć - w przykładowych realizacjach - w menu po lewej

Inne zamiennie stosowane nazwy: czyścik do telefonu producent, czyściki do telefonu producent, czyścik producent, czyściki reklamowe do telefonów tabletów, indywidualne czyściki reklamowe producent, czyściki z własnym nadrukiem producent, czyściki, sticky cleaner manufacturer, clean patch producer, display reinger, cleaner for mobile phone manufacturer, czyściki do tabletów i ekranów producent, czyściki reklamowe producent, czyściki reklamowe na zamówienie, czyściki do telefonów na zamówienie 

­