­
 
Czyściki adhezyjne reklamowe na kartoniku producent

Czyściki do telefonów - tabletów - wersja z kartonikiem 

Produkujemy czyściki reklamowe do telefonów, smartfonów oraz tabletów z indywidualnym nadrukiem reklamowym. Posiadamy kilka standardowych wielkości - na zamówienie możemy wykonać indywidualny kształt oraz wielkość.  

 

 

Czyscik zawieszka z zywica 3D wtyczka

Czyścik z zwieszką do telefonu - z wtyczką

Czyściki to telefonów smartfonów z praktycznym mocowaniem do gniazda słychawki - znakowanie naklejką zalewaną żywicą - druk w pełnym kolorze. Ciekawy i pratyczny gadżet reklamowy - produkcja już od 100 sztuk 

 

 

Telestopery reklamowe na kartoniku producent

Telestopery do telefonów - wersja z kartonikiem 

Zajmujemy się produkcją telestoperów do telefonów, smartfonów z indywidualnym nadrukiem reklamowym. Posiadamy kilka standardowych wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z tym ciekawym gadżetem !  

 

 

Czyściki zawieszki reklamowe do telefonow producent

Czyścik - zawieszka do telefonu

Produkujemy czyściki - zawieszki to telefonów - smartfonów z indywidualnym nadrukiem. Z jednej strony zawieszki znajduje się czyścik, a z drugiej mamy miejsce na Państwa reklamę - wielkość znakowania - fi 25 mm. 

 

 

Zawieszki breloki reklamowe z żetonem 1 euro do telefonow producent

Zawieszka do telefonu z żetonem 1 euro

Oferujemy wykonanie zawieszki - breloka z żetonem do wózków sklepowych - żeton 1 euro - mocowanym na silnym magnesie. Z jednej strony zawieszki znajduje się żeton, a z drugiej mamy miejsce na Państwa reklamę - wielkość znakowania - fi 25 mm. 

 

 

Inne nazwy: czyściki do telefonów smartfonów producent, czyściki reklamowe do tabletów producent, sticky cleaner manufacturer, czyścik zawieszka do telefonu, czyścik z zawieszką do telefonu, clean patch, sticky cleaner, telestopery producent, telestopery do telefonów producent, non slip strip, telestopper, mobile stopper, display reinger, zawieszki do telefonów producent, zawieszki reklamowe do telefonów na zamówienie, czyściki na kartoniku producent, czyściki reklamowe z własnym nadrukiem na zamówienie, czyścik reklamowy do tabletu 

­