­

Telestoper służy do zapobiegania przesuwaniu/ślizganiu się telefonu np. po kokpicie samochodu. Idealny nośnik reklamy - zawsze pod ręką i w widocznym miejscu. Niezastąpiony i praktyczny gadżet reklamowy.

Standardowo mamy wykrojniki do okręgu fi 37 mm, kwadrat 36x36 mm, prostokąty: 52x25 mm, 55x36 mm (najpopularniejszy rozmiar), 135x65 mm. Za dopłatą możemy wykonać prawie każdy dowolny kształt - wykrojnik.

Telestopery reklamowe na zamówienie do telefónow producent

Standardowe wykonanie zawiera - telestoper do telefonu, wykrojnik standard, zadruk na czyściku pełny kolor z jednej strony, kartonik 55x85 mm (zadruk pełny kolor z obu stron) foliowany + woreczek. Wysokiej jakości powierzchnia antypoślizgowa zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się naszego telefonu po śliskiej powierzchni. W zależności od modelu telefonu należy dobrać najbardziej odpowiedni rozmiar telestopera - im większa powierzchnia tym lepsza przyczepność do podłoża ! Idealny gadżet dla każdego !

Telestopery indywidualne do telefonów producent

Inne zamiennie stosowane nazwy: telestoper producent, telestopery reklamowe producent, stoper do telefonu, mobile stopper manufacturer, telestopper producent, antypoślizg do telefonu producent, non slip strip, telestopery do telefonów, telestopery do smartfonów, ciekawe gadżety do telefonów, telestopery z nadrukiem na zamówienie, telestopery indywidualne na zamówienie, telestopery reklamowe producent

­