­

Produkujemy pinsy metalowe zalewane żywicą epoksydową 3d / domming - w wersji z metalową ramką

Kolejna wersja pinsów zalewanych żywicą - w tej mamy naklejkę wklejaną w przetłoczenie w metalu - dzięki temu zabiegowi otrzymujemy estetyczną widoczną od przodu znaczka ramkę wokół pinsa. Metalowa ramka zwiększa zdecydowanie walory estetyczne pinsa.

Pinsy metalowe z ramką - podkład wykonywany jest najczęściej z mosiądzu (kolor stare złoto), z alpaki (kolor srebrny), miedzi (kolor brązowawy / czerwonawy). Znakowanie odbywa się przy pomocy naklejki 3D - zalewanej żywicą epoksydową wklejanej w przetłoczenie w podkładzie metalowym – możliwość produkcji już od 100 sztuk. Jeżeli mamy interesujący Państwa na magazynie gotowy podkład to możemy wykonać produkcję już od 50 sztuk!

Pinsy metalowe zalewane żywicą z metalową ramką indywidualne 3d

Dla wersji zalewanej żywicą z ramką mamy następujące opcje zapięć
- standardowo - zapięcie typu motylek
Opcje dodatkowe
- zapięcie magnetyczne dwuczęściowe
- zapięcie do pinów typu śrubka z nakrętką
- zapięcie typu agrafka (minimalny rozmiar pinsu ok. 25-30 mm x 8-10 mm)

Jest to bardzo ciekawy i stosunkowo niedrogi gadżet reklamowy - który uwypukli Państwa logo / reklamę, podkreśli przynależność do organizacji, upamiętni rocznicę, święto. Metalowa otoczka-ramka zwiększa walory estetyczne i jest dodatkowym elementem zwracającym uwagę. Szeroki wybór zapięć zaspokoi większość oczekiwań. Mamy gotowych kilkadziesiąt wykrojników - za dopłatą możemy wykonać indywidualny kształt / wielkość.

Pinsy metalowe zalewane żywica z ramką indywidualne 3d

Pinsy zalewane żywicą w wersji z ramką są idealnym rozwiązaniem w przypadku logotypów których nie da się wykonać w wersji tłoczonej ze względu na skomplikowaną grafikę - a gdzie chcemy mieć pokazane elementy metalowe pinsa - w tym przypadku będzie to ramka. Istnieje również możliwość wykonania wersji mieszanej - tj część elementów tłoczona, a w środku nadruk w pełnym kolorze zalewany żywicą epoksydową - zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem w celu wyceny.

Na obecną chwilę posiadamy gotowe matryce do kilkudziesięciu kształtów pinsów! Inne kształty-wielkości matryc wykonywane są na indywidualne zamówienia Klientów!

Poniżej przedstawiamy gotowe wykrojniki dla tej wersji (są one inne niż dla wersji bez ramki). Za dopłatą możemy wykonać prawie każdy kształt podkładu i naklejki (ograniczeniem jest tylko technologia wycinania i zalewania)

 Pinsy metalowe zywica z ramka dostepne matryce

 

Zamiennie stosowane nazwy: herby 3d z ramką producent, znaczki 3d z ramką producent, herby zalewane żywicą z ramką producent, pinsy akrylowe z ramką producent, wpinki w klapę z metalową ramką producent, wpinki w klapę producent, pinsy zalewane żywicą producent, pinsy 3d producent, pinsy z naklejką producent, pinsy na podkładzie mosiężnym producent, piny zalewkowe producent, piny z żywicą epoksydową producent, pinsy na zamówienie producent, wpinki do marynarek producent, wpinki do klapy producent, pinsy do marynarki producent, znaczki metalowe 3d z ramką, znaczki metalowe producent, znaczki metalowe herby indywidualne

­