­

Produkujemy pinsy metalowe zalewane żywicą - z naklejką 3d - wykonujemy je od 50*/100 sztuk

Pinsy metalowe 3d - podkład wykonywany jest najczęściej z mosiądzu (kolor stare złoto) lub z alpaki/stali (kolor srebrny) znakowane naklejką epoksydową (3D) – możliwość produkcji już od 100 sztuk. Jeżeli mamy na magazynie gotowe podkłady w interesującym Państwa kształcie wówczas możemy wykonać nakłady od 50 sztuk !

Pinsy metalowe 3d zalewane żywicą akrylem epoxy producent

Znaczki można zamocować do materiału (np. marynarki) za pomocą zapięcia typu motylek (sztyftu), który jest na stałe przymocowany do znaczka lub za pomocą zapięcia magnetycznego (podkład stalowy + 1 magnes służący do zapinania pinsa). Najczęściej pinsy metalowe stosowane są jako niedrogi gadżet promujący firmę lub znak firmowy - zapięcie motylek umożliwia wpięcie znaczka do klapy marynarki lub zamocowanie w dowolnej części garderoby.

Jest to praktyczny okolicznościowy gadżet wskazujący na przynależność do organizacji lub stosowany jako podarunek upamiętniający rocznicę, święto, wydarzenie itp. Na obecną chwilę posiadamy gotowe matryce do kilkudziesięciu kształtów pinsów! Inne kształty matryc wykonywane są na indywidualne zamówienie Klientów!

Pinsy metalowe zalewane żywicą 3d producent

Poniżej przedstawiamy standardowe matryce do podkładów jakie posiadamy - kliknij na poniższym szablonie, aby go powiększyć (w nowym oknie). Za dopłatą możemy wykonać prawie każdy kształt podkładu i naklejki (ograniczeniem jest tylko technologia)

Pinsy metalowe 3d żywicą bez ramki dostępne kształty gotowe matryce podkłady 

* Pinsy metalowe zalewane żywicą lub zalewane żywicą z ramką dostępne są od 50 sztuk tylko jeżeli mamy na magazynie gotowe podkłady w potrzebnym kształcie. W pozostałych przypadkach min. nakład to 100 sztuk !

Zamiennie stosowane nazwy: pinsy zalewane żywicą producent, pinsy 3d producent, pinsy z naklejką producent, pinsy na podkładzie mosiężnym producent, piny zalewkowe producent, piny z żywicą epoksydową producent, pinsy na zamówienie producent, wpinki do marynarek producent, wpinki do klapy producent, pinsy do marynarki producent, pinsy metalowe w klapę na zamówienie, pinsy metalowe na zamówienie, przypinki metalowe z żywicą, przypinki metalowe producent, przypinki metalowe na zamówienie 

­