­
 
Pinsy metalowe 3d zalewane żywicą producent

Pinsy metalowe zalewane żywicą - 3d 

Najpopularniejszy i jeden z najtańszych modeli pinsów metalowych 3d - duża ilość dostępnych gotowych kształtów, krótkie terminy realizacji - to zaleta jest techniki. Standardowo pins ma zapięcie typu motylek.  

 

 

Pinsy metalowe 3d zalewane żywicą epoksydową z ramką producent

Pinsy metalowe zalewane żywicą - wersja z ramką 

Kolejna wersja pinsów zalewanych żywicą - z metalową ramką. Naklejka zalewana żywicą jest wklejana w przetłoczenie w podkładzie - dzięki temu otrzymujemy widoczną wysokiej jakości estetyczną metalową obwódkę. 

 

 

Pinsy metalowe w klapę tłoczone emaliowane patynowane złote srebrne producent

Pinsy metalowe - tłoczone emaliowane, patynowane 

Produkujemy pinsy metalowe z indywidualnym znakowaniem metodą tłoczenia. Pinsy można wykończyć na kilka sposobów: malować, posrebrzyć, pozłocić, niklować, czernić, patynować, polerować oraz pokryć epoksydem.

 

 

Pinsy metalowe akrylowe z płytką akrylową małe nakłady ekspres producent

Pinsy metalowe z akrylem - płytką akrylową 

Idealna technika do małych nakładów pinsów metalowych. Pinsy tą techniką możemy wykonać w ekspresowych terminach. Dodatkową zaletą jest min. nakład już od 10 sztuk !

 

 

Pinsy metalowe odlewane, producent odlewy, pinsy firmowe, pinsy ażurowe

Pinsy metalowe odlewane 

Idealna technika dla większych nakładów i dużych rozmiarów. Idealna technika do produkcji pinsów ażurowych - bez metalowego tła pod całym pinsem. Zapraszamy do zapoznania się z tą techniką !

 

 

Przypinki znaczki indywidualne duże na indywidualne zamówienie producent

Przypinki - pinsy w indywidualnym kształcie

Oferujemy produkcję pinsów metalowych w indywidualnym kształcie - na zamówienie. Dodatkowo posiadamy wersję bez matrycy - technika przeznaczona jest do produkcji dużych pinsów-przypinek-znaczków z nadrukiem w pełnym kolorze - do wielkości 50 cm2- z nadrukiem w pełnym kolorze.

 

 

Medale pamiątkowe okolicznościowe złote srebrne brązowe producent

Medale pamiątkowe, medale okolicznościowe 

Oferujemy produkcję wysokiej jakości medali okolicznościowych - pamiątkowych w kilku standardowych wielkościach. Wykonujemy medale złote (mosiądz), srebrne (mosiądz srebrzony) oraz brązowe (miedź). 

 

 

Opakowania na pinsy metalowe pudełeczka na pinsy

Opakowania na pinsy - pudełeczka 

Oferujemy kilka modeli opakowań - pudełeczek ozdobnych na pinsy metalowe. Standardowo pinsy pakowane są w indywidualne woreczki strunowe - jako opcję dodatkową można wybrać ozdobne pudełeczka !

 

 

Pinsy metalowe zapięcie magnetyczne agrafka motylek producent

Zapięcia do pinsów - różne dostępne rodzaje 

Prezentujemy różne dostępne rodzaje zapięć do pinsów metalowych - zapięcie typu motylek, zapięcie magnetyczne dwuelementowe, zapięcie typu agrafka oraz zapięcie typu śrubka z gwintem.

 

* Pinsy metalowe zalewane żywicą lub zalewane żywicą z ramką dostępne są od 50 sztuk tylko jeżeli mamy na magazynie gotowe podkłady w potrzebnym kształcie. W pozostałych przypadkach min. nakład to 100 sztuk !

Zamienne nazwy: przypinki do marynarki, znaczki metalowe, pinsy metalowe producent, producent pinsów, pinsy wytłaczane na zamówienie, wpinki w klapę producent, znaczki metalowe producent, wpinki w klapę marynarki na zamówienie, pinsy metalowe emaliowane, znaczki 3d z żywicą, znaczki metalowe zalewane, wpinki metalowe na zamówienie

­