­

Produkujemy przypinki znaczki badziki zapinane na agrafkę w wersji odblaskowej

Oferujemy produkcję w 2 wersjach - w wersji z folią mikropryzmatyczną (folia zielono-żółta) taka jaka jest stosowana na znakach drogowych, lub wersję tańszą z folią odblaskową (folia szara)

Przypinki znaczki badziki buttony odblaskowe producent na zamówienie

Zastosowana wysokiej jakości folia odblaskowa zapewnia doskonałą widoczność z dużej odległości. Obecnie wykonujemy je tylko w wielkości 56 mm! 

Ze względu na specyficzne podłoże - folia mikropryzmatyczna - nadruk odbywa się metodą sitodruku - w wersji bezrastrowej.
Tańszą alternatywą jest folia odblaskowa (szara), przy tej wersji nadruk odbywa się w pełnym kolorze (bez koloru białego) na dodatkowej folii. Zaletą tej wersji jest właśnie nadruk pełnokolorowy - wadą folia odblaskowa ma gorsze parametry odbicia światła.

Przypinki odblaskowe - jest to bardzo ciekawy gadżet wykonany z najwyższej jakości materiałów odblaskowych z indywidualnym nadrukiem reklamowym (bardzo ważne - NIE jest to farba odblaskowa tylko FOLIA odblaskowa - w wersji z folią mikropryzmatyczną lub tańsza wersja z folią odblaskową).

Minimalny nakład to 500 sztuk z jednego wzoru graficznego – nadruku

Tagi: przypinki odblaskowe producent, badziki odblaskowe producent, buttony odblaskowe producent, znaczki przypinane odblaskowe producent, znaczki odblaski, badziole odblaskowe producent, gadżety odblaskowe producent, wpinki odblaski producent, badziki odblaskowe z własnym nadrukiem producent, przypinki znaczki odblaskowe z własną reklamą producent, badziole wpinki odblaskowe, ciekawe gadżety odblaskowe producent 

­