­

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty zapięcie magnetyczne do ubrań. Pozwala ono na zamocowanie przypinki - badzika - znaczka do ubrania bez konieczności przekłuwania materiału.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje zapięć - tańszą wersję "zapięcie magnetyczne z guzikiem" dostępną dla wielkości 25, 32, 37, 44 oraz 56 mm oraz "zapięcie magnetyczne listwowe" z 3 mocnymi magnesami neodymowymi - jednak ze względu na wielkość zapięcia jest ono dostępne dla średnic 37 oraz 44 mm (w wersji z 2 magnesami) lub 56 oraz 75 mm (wersja z 3 magnesami)!

Przypinki znaczki badziki buttony mocne zapięcie magnetyczne listwowe

Zapięcie magnetyczne listwowe - dostępne tylko dla niektórych rozmiarów - składa się z metalowej listwy klejonej do tyłu przypinki oraz z zapięcia - listwy z 2 lub 3 mocnymi magnesami neodymowymi. Zdjęcie powyżej prezentuje przypinkę z zapięciem oraz elementy zapięcia.

przypinki znaczki badziki pinsy zapięcie magnetyczne do ubrań 2 elementowe

Zapięcie magnetyczne z guzikiem - składa się 2 części oraz 2 magnesów – jeden magnes zamocowany w przypince, a drugi zamontowany jest w klipsie, którym mocujemy przypinkę na ubraniu.

Zastosowanie silnych magnesów trwale mocuje przypinkę, badzika, buton za pomocą magnesu do naszego ubrania.

Tagi: zapięcie magnetyczne do ubrania, przypinki bez agrafki, bezpieczne zapięcie do ubrania bez przekłuwania materiału, znaczki reklamowe identyfikatory bez przekłuwania, zapięcie do badzików mocne magnetyczne, zapięcie do butonów z magnesem, nietypowe zapięcie do przypinek, inny sposób mocowania przypinek, mocne magnesy do zapinania przypinek badzików buttonów, silne zapięcie magnetyczne do znaczków przypinek, zapięcie bez niszczenia - przekłuwania materiału, mocne zapięcie magnetyczne do znaczków przypinek i pinsów !

­