­

Produkujemy przypinki badziki znaczki z magnesem.

Z tyłu każdej przypinki zamiast agrafki możemy zamontować magnes do zamocowania przypinki np do lodówki lub każdej powierzchni metalowej. Oferujemy magnesy w 2 wersjach - tańsza opcja to magnes standardowy (dla średnic 25, 32, 37, 56 oraz 75 mm) oraz droższa wersja - magnes zalewany (dla średnic 25, 37 oraz 56 mm). Szczegółowe dane są zawarte w cenniku - patrz zakładka cennik przypinek.

Przypisy znaczki badziki buttony z silnym magnesem producent
Na zdjęciu od lewej: otwieracz z magnesem, magnes standardowy, magnes zalewany

Zastosowane silne magnesy utrzymają Państwa reklamę w odpowiednim miejscu. Zapewniamy wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji. Produkujemy również magnesy zlewane żywicą, magnesy kaszerowane (dla większych nakładów) oraz magnesy drukowane metodą cyfrową - od 100 sztuk (500 sztuk). 

Dodatkowo dla średnicy 56 mm oraz elipsy-owala 69x45 mm możemy z tyłu zamontować otwieracz do butelek z magnesem - powstanie niezbędny gadżet, który na pewno nie wyląduje na dnie szuflady !

Tagi: przypinki z magnesem producent, znaczki z magnesem producent, buttony badziki na lodówkę producent, znaczki przypinki reklamowe z magnesem na lodówkę, badziki z magnesem producent, butony magnes producent, piny magnes, przypinki do lodówki producent, badziole lodówka, magnesy do lodówki, przypinki do lodówki producent, magnesy reklamowe, przypinki znaczki z własnym nadrukiem producent, otwieracz z magnesem na lodówkę, magnesy reklamowe na lodówkę producent, tanie magnesy reklamowe na lodówkę z nadrukiem

­