­

Produkujemy przypinki-znaczki-pinsy w indywidualnym Państwa kształcie na zamówienie!
Nie jesteś już skazany na standardowe kształty! Możemy wykonać dla Ciebie indywidualną produkcję już od 100 sztuk z jednego wzoru - wielkości!

Przypinki znaczki pinsy indywidualny kształt na zamówienie

Oferujemy produkcję wpinek-znaczków w indywidualnym kształcie. Technika ta pozwala na produkcję bardzo dużych przypinek - w wielkości do 50 cm2 bez konieczności wykonywania żadnej matrycy do danego kształtu. Wydruk odbywa się na wysokiej jakości folii, następnie jest zabezpieczony warstwą twardej żywicy. Do usztywnienia używamy plexxi - po wycięciu danego kształtu kleimy do niego naklejkę zalewaną żywicą epoksydową - tzw. naklejkę 3d. Plexii występuje w kilku kolorach!

Przy tej przypince mamy dostępne kilka rodzajów mocowań:
- standardowo mocujemy agrafkę
- mocne zapięcie magnetyczne prostokątne (znaczek wielkości minimum 15x47 mm- umożliwia mocowanie znaczka przypinki bez konieczności przekłuwania materiału !
- zapięcie typu żabka - klips (z demontowalną agrafką) 

Wyróżnij się nietypowym kształtem ! Ograniczeniem kształtu/wielkości są tylko możliwości techniczne oraz grubości/wielkość poszczególnych elementów - nie każdy kształt da się wykonać !

Zamiennie stosowane nazwy: znaczki nietypowe na zamówienie producent, przypinki znaczki indywidualne producent, badziki buttony na indywidualne zamówienie producent, przypinki znaczki w kształcie logo producent, badziki buttony nietypowe producent, buttony znaczki własny kształt producent, nietypowe przypinki do ubrań producent, przypinki z zapięciem na magnes producent, własne przypinki bez przekłuwania materiału, pinsy duże w nietypowym kształcie, pinsy na zamówienie producent


Zobacz również inne dostępne przypinki:
- przypinki-znaczki okrągłe: 25 mm32 mm37 mm44 mm56 mm75 mm100 mm  
przypinki-znaczki kwadratowe: 30x30 mm, 37x37* mm40x40 mm50x50 mm
przypinki-znaczki prostokątne: 40x25 mm55x30 mm65x40 mm70x25 mm
przypinki-znaczki inne kształty gotowe: elipsa-owal 69x45 mmośmiokąt 56x56 mmserce 50 mmtrójkąt 42 mm
przypinki znaczki w indywidualnym kształcie na zamówienie 

Produkujemy również pinsy metalowe - z zapięciem na motylek/magnes:
pinsy metalowe tłoczone
pinsy metalowe zalewane żywicą 3d
pinsy metalowe 3d z ramką
pinsy z płytką akrylową
pinsy metalowe indywidualne na zamówienie 

­